Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji. Osoby zainteresowane uczestnictwem informujemy, że termin przesyłania zgłoszeń mija 1 września. Serdecznie zapraszamy.PROGRAM


Podczas konferencji Politechnikę Poznańską będzie m.in. reprezentował dr inż. Mikołaj Sobczak. Zaprezentuje on referat na temat "Platform bezzałogowych jako elementu sieciocentrycznego systemu dowodzenia".

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji informujemy o przedłużeniu terminu przesyłania zgłoszeń. Czekamy na Państwa do 20 sierpnia 2012 roku. Osoby zainteresowane zgłoszeniem prac naukowych w celu ich kwalifikacji do prezentacji podczas konferencji, które jeszcze nie zdążyły zarejestrować swoich prac proszone są o kontakt z Sekretariatem konferencji 616475813. Serdecznie zapraszamy !!!


Szanowni Państwo !

Wszystkich zainteresowanych noclegiem podczas konferencji zapraszamy do zapoznania się z oferta poznańskich hoteli dostępną w zakładce UCZESTNICY


Kolejnym zagranicznym prelegentem jest prof. Michael Giersig, który wygłosi wykład pt. “Nanomaterials and their properties for aviation and space exploration”


Pierwszym potwierdzonym zagranicznym prelegentem będzie prof. Dieter Peitsch reprezentujący Technische Universität w Berlinie. Profesor wygłosi wykład pt. “Powering the World – High Technology in Gas Turbines”.


Zgłaszanie uczestnictwa

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie zgłoszenia i wysłanie mailem na adres: marta.kicinska@put.poznan.pl lub faksem na numer telefonu: 61 647 5806.

Termin zgłaszania uczestnictwa mija 30 maja 2012.ANKIETA ZGŁOSZENIOWAANKIETA ZGŁOSZENIOWA – STUDENCI I DOKTORANCI PPKolejnym potwierdzonym prelegentem jest płk dypl. pil. Sławomir Żakowski - Dowódca 3 Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Powidzu, który wygłosi wykład pt:Wpływ nowoczesnych technologii na możliwości lotnictwa transportowego sił zbrojnych.


Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. inż. Piotr Wolański wygłosi wykład plenarny pt. "Tendencje Rozwojowe Napędów Lotniczych i Kosmicznych" podczas konferencji "Rozwój techniki, technologii i transportu w lotnictwie"


Informujemy o przedłużeniu terminu zgłaszania prac naukowych w celu ich kwalifikacji do prezentacji podczas konferencji.
Nowy termin nadsyłania streszczeń mija 15 maja 2012 roku. Więcej informacji w zakładce "Uczestnicy".
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


Kolejnym potwierdzonym prelegentem podczas konferencji będzie prof. dr hab. inż. Jerzy Lewitowicz z Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych.
Wysłuchamy wykładu Profesora pt. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W MODERNIZACJI I REMONCIE SAMOLOTÓW I ŚMIGŁOWCÓW.

Z przyjemnością informujemy, że zaproszenie na konferencję przyjął dr hab. inż. Andrzej ŻYLUK, prof. ITWL. Profesor wygłosi wykład plenarny pt. "Nowoczesne technologie stosowane w bezzałogowych statkach powietrznych BSP”.


Komitet Naukowy konferencji „Rozwój Techniki, Technologii i Transportu w Lotnictwie” zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania prac naukowych w celu ich kwalifikacji do prezentacji podczas konferencji.


Termin nadsyłania streszczeń mija 31 marca 2012 roku.
Więcej informacji w zakładce „Uczestnicy”